I MY vám nabízíme

5 týdnů dovolené

Benefitem je pět týdnů dovolené pro všechny naše zaměstnance.

stravovani
Dotované stravování

Nabízíme příspěvek na stravování až do výše 87 % v naší závodní jídelně. Stravenku dostanou zaměstnanci pracující na noční směně nebo o víkendu.

Čistý oděv

Čištění a praní pracovních oděvů našich zaměstnanců zajišťuje jednou týdně externí firma.

w
Jazykové kurzy

Všem našim zaměstnancům, kteří mají pracovní smlouvu minimálně na 6 měsíců, nabízíme zaplacení jazykových kurzů angličtiny, němčiny nebo češtiny pro cizince. V případě potřeby angličtiny k pracovním účelům lze využít hrazenou individuální formu výuky.

Zvýhodněný tarif

Všem našim zaměstnancům nabízíme zvýhodněný tarif od T-Mobile pro sebe a tři své blízké.

Multisport Benefit

Naši zaměstnanci a jejich rodinní příslušníci se mohou přihlásit do programu Multisport Benefit. Pracovníkům uhradíme jednu šestinu z ceny karty, kterou lze využívat v síti sportovních/relaxačních zařízení.

Penzijní pojištění

Všem našim zaměstnancům v pracovním poměru na dobu neurčitou po odpracování prvního roku přispíváme částkou 400 Kč měsíčně na penzijní pojištění (i při mateřské dovolené).

Bonus za doporučení

Za doporučení zaměstnance nabízíme po uplynutí zkušební doby tohoto zaměstnance odměnu 30.000 Kč za pozici CNC operátora a svářeče, 15.000 za doporučení na jinou pozici. Stačí doručit životopis na HR nebo využít aplikaci Jobote.

Cafeterie

Všem našim zaměstnancům v pracovním poměru na dobu neurčitou přispíváme (po odpracování prvního roku) částkou 260 Kč (bodů) měsíčně do systému Cafeterie od společnosti EDENRED.

Sportovní benefity

Naši zaměstnanci mohou zdarma využívat služby sportovního areálu Šnek ve Šlapanicích v letní sezóně (květen-září). Na výběr jsou kurty na badminton, tenis, beach volejbal, fotbal, nohejbal, basketbal, házená a další.

Životní události

U příležitosti svatby, narození dítěte nebo odchodu do starobního důchodu získávají naši zaměstnanci finanční bonus 2.000 Kč.

Studijní volno

Našim studujícím zaměstnancům nabízíme až 6 dní placeného studijního volna v kalendářním roce.

Měsíční bonusy

Motivační bonusový systém umožňuje našim zaměstnancům získat odměny. Pro zaměstnance kanceláří až do výše 10 % ze mzdy, pro výrobní dělníky a mistry, zaměstnance logistiky a kvality až do výše 13,6 % ze mzdy.

Odpracované roky

Benefitem za 5 odpracovaných let je odměna ve výši 5.000 Kč, za 10 odpracovaných let je 10.000 Kč, za 15 odpracovaných let je 15.000 Kč.

Program návrhů

Program zlepšovacích návrhů na úsporu nákladů umožňuje našim zaměstnancům získat body do Cafeterie za nápady a realizovaná zlepšení firemních procesů vedoucích ke zvýšení bezpečnosti a úspoře nákladů.

Teambuilding

Pro naše zaměstnance každoročně pořádáme sportovní a společenské akce (Sportovní den, Den zdraví, Vánoční večírek a další).

I VY si vyberete

MY v IMI

Roman

Roman

CNC operátor

„Líbí se mi otevřená firemní kultura, týmová spolupráce a zajímavé firemní akce. Oceňuji také možnost odborných a jazykových školení a na výběr je z mnoha benefitů.“

Romanův příběh

„Když jsem nastupoval, věděl jsem, že nároky na zaměstnance jsou vysoké. To mi ale dávalo pocit, že mě tato práce dá mnoho cenných zkušeností a stane se ze mě odborník. Tím, že se společnost věnuje velmi specializované zakázkové výrobě, musíme se téměř denně rychle zorientovat v prostředí změn. Každý den se učím od svých kolegů, přijdu do styku s nejmodernějšími strojírenskými technologiemi a vidím na vlastní oči, jak se přání zákazníka postupně mění na výsledný produkt – ventil. Líbí se mi otevřená firemní kultura, týmová spolupráce a zajímavé firemní akce. Oceňuji také možnost odborných a jazykových školení a na výběr je z mnoha benefitů.“

Vašek

Vašek

Mistr svařovny

„Při nástupu mě mile překvapila specializovanost výroby. Věci, které se tady vyrábí se jen tak nevidí. Strojní vybavení je na takové úrovni, že jsme schopni vyrábět téměř vše.“

Vaškův příběh

„Krátce po nástupu mě mile překvapilo, že je tu opravdu tak specializovaná výroba. Věci, které se tady vyrábí, ať už jde o svařovnu, obrobnu nebo montáž, se jen tak nevidí. Strojní vybavení je na takové úrovni, že jsme schopni vyrábět téměř vše. S lepším jsem se v předchozích zaměstnáních nesetkal. IMI CCI dává lidem šanci naučit se, co by jinde neměli šanci si osvojit. Byla to pro mě hodně velká výzva. I když už mám určitý věk, tak ho neberu v potaz. Říkám si, že člověk se učí celý život. Je tu možnost si velmi slušně vydělat, a to můžu posoudit. Každý má také příležitost se posunout, ať už na vyšší funkci nebo na jiný stroj, kde jsou větší nároky na schopnosti, ale také výrazně vyšší mzdové ohodnocení. Je však třeba něco ukázat a být proaktivní. Jako mistr vím, že je potřeba s lidmi hovořit, pokud to jde, vycházet si vzájemně vstříc a za dobře odvedenou práci jim poděkovat. Zvyšování hlasu nic neřeší, jenom vnáší nervozitu a neklid, což je při práci, kterou po operátorech požadujeme, kontraproduktivní.“

A jaký bude ten VÁŠ?

Máte málo adrenalinu?

Chcete si prožít, co to znamená vyrobit a otestovat 12-tunový ventil?

Pak neváhejte, vyplňte kontaktní formulář a my se na vás budeme těšit.